Poticajni tekst o. Ante Antića: Svaki dan poći za Isusom
02/07/2023
Video – život oca fra Ante Antića
04/07/2023

Radost ljubavi u braku - Sluga Božji fra Ante Antić

 

U vremenu kad su brak i obitelji u krizi, emisija uživo ohrabruje žene i muževe, zaručnike, mlade koji su na putu prema sakramentu Ženidbe, samce i roditelje. Uz savjete fra Vatroslava Frkina koji se godinama bavi savjetovanjem bračnih parova, u emisiji će se govoriti o tome kako se, odgovarajući na poziv bračne ljubavi, supružnici odlučuju potpuno predati jedno drugome. Komentirat će se razne situacije u životu koje su izazovi u braku, ali i prilika da se nanovo prigrli bračna predanost. Razgovarat će se o roditeljstvu i daru djece koja u roditeljima traže znakove čvrste i pouzdane ljubavi.

Video možete pogledati na sljedećoj poveznici: https://www.youtube.com/watch?v=ALHmYo1rdf4

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više