Pokrećemo novi LANAC POSTA I MOLITVE
08/05/2022
Pokrećemo novi LANAC POSTA I MOLITVE
06/06/2022

Smještaj za bolesnike koji dolaze na liječenje u zagreb i njihovu pratnju

 

Od 1. svibnja imamo smještaj za bolesnike koji dođu na liječenje u Zagreb i njihovu pratnju. Stan se nalazi u Crnčićevoj ulici, u neposrednoj blizini KBC-a Zagreb (Rebro, Jordanovac i Božidarevićeva) i nešto dalje od Petrove, Merkura, Vuk Vrhovca i Srebrnjaka.

Fra Kristian nam je prije ulaska naših prvih korisnika blagoslovio stan.

Hvala svima koji su nam pomogli na bilo koji način na ovom projektu, Gospodin vam uzvratio stostruko.

Možete se priključiti i sa svojim donacijama pomoći realizaciji ovog projekta.

Stavljamo sve naše korisnike i sve volontere koji će proći kroz ovaj projekt u vaše molitve po zagovoru našeg oca Antića.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više