Pokrećemo novi LANAC POSTA I MOLITVE
12/04/2022
Završio Antićev četvrtak
05/05/2022

Sretan i blagoslovljen Uskrs

 

Milost svetog Uskrsnuća neka Vas vodi, čuva, rasvjetljuje, posvećuje i sjedinjuje s Božanskim Zaručnikom Isusom!
Sretan Vam Uskrs! Dao božanski Spasitelj, da uvijek slavite Uskrs u Vašoj duši. To znači: neka uvijek u Vama pobjeđuje milost Duha Svetoga nad Vašom ćudi, naravi, osjećajima i neka sveta volja Božja pobjeđuje nad Vašom ljudskom voljom.
Neka sveta pravila pobjeđuju u Vama, a ne Vaš duh, osjećaj, umor. Neka u Vama uvijek pobjeđuje ljubav Božja svaku naravnu, zemaljsku ljubav. Neka poslušnost, siromaštvo, sveta čistoća, poniznost, čednost, šutnja u Vama pobjeđuju. Tako će uvijek biti Uskrs u Vašoj duši. (...)
Poniznost, jednostavnost i duh žrtve neka Vas vodi i učini sličnom Isusu i Mariji. To Vam želi uz sveti blagoslov duhovni otac.
Časni sluga Božji o. Ante Antić
Zagreb, 28. III. 1956.
AP II/43, 4

 

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više