Drugi dan trodevnice
02/03/2021
Humanitarna akcija “Zasadi svoju dobrotu”
11/03/2021

Treći dan trodnevnice

 

Zadnji dan naše trodevnice ocu Antiću predvodio nam je fra Rozo Brkić.
Po primjeru oca Antića „Božja dobrota u ovom svijetu moguća je samo po čovjeku i nikako drugačije, mi smo slabi ljudi kojima treba milost Božja. I zato smo danas ovdje da nam Gospodin Isus pomogne da budemo jači od svoje sebičnosti i zavisti. Treba nam kako, svaki dan ne samo u korizmi i na Antićevo da se saberemo prije nego krenemo u novi dan i zahvalimo Bogu za novi dan i molimo ga milost da nam pomogne da taj dan mi živimo Njemu na slavu i da što god pretrpimo, što god će doći da živimo u zajedništvu s Njime, da nam da snagu da možemo naprijed da ne kukamo nad svojim životom i svojom stvarnošću. Koliko možemo da je mijenjamo a koliko ne Gospodine Ti djeluj tamo gdje ja ne mogu.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više