U pripremi ponovljeno izdanje knjige Živka Kustića
22/10/2020
Priprema fra Antinih misli za svaki dan
22/10/2020

Udruga dobila stan na korištenje

Humanitarna udruga fra Ante Antić zahvalna Bogu na velikom i neizbrisivom radu fra Ante Antića na karitativnom polju, potiče i razvija suradnju od općeg humanitarnog interesa i promiče opće ljudske vrijednosti. Cilj nam je pomoći i pružiti smještaj oboljelim osobama i njihovoj pratnji iz Hrvatske i hrvatskog iseljeništva koji dolaze u Republiku Hrvatsku na liječenje bez obzira na dob, spol, vrstu bolesti, socijalni status, vjeroispovijest i nacionalnost. Udruga će posebnim osjećajem brinuti i za duhovnu pomoć svojih korisnika.

Od 15.10.2020. godine imamo na raspolaganju stan u Zagrebu u Trpinjskoj ulici na Sveticama.
Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više