XXVII. Hod Franjevačke mladeži – 6. dan
29/07/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Težiti za Kristom
31/07/2022

Hod Franjevačke mladeži - 7. dan

 

Stigli smo u Italiju! S ostalim područnim bratstvima Frame našli smo se na La Verni i tamo otkrili svoje ovčice - osobu čije smo ime izvukli na početku samog hoda i trudili je se što bolje upoznati te za koju smo cijelim ovim putem molili. Svetu misu na La Verni predvodio je bivši duhovni asistent naše Frame i naš bivši župni vikar, fra Ivan Marija Đuzel. Nakon večere smo se vratili u Asiz. Zahvalni Bogu na još jednom predivnom danu ovoga hodočašća te sve bliži svome cilju, radosno iščekujemo potpuni porcijunkulski oprost.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više