Antićevo 2024. prvi dan trodnevnic4
01/03/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Duhovni rad
03/03/2024

 Antićevo 2024. drugi dan trodnevnice

 

Nastavljamo trodnevnicu fra Anti Antiću. Svetoj misi je prethodila molitva krunice uz misli oca Antića, a misno slavlje u 19 h predvodio je vlč. Željko Tanjić, rektor Hrvatskoga katoličkog sveučilišta. Koncelebrirali su vicepostulator fra Ante Crnčević, gvardijan fra Bože Vuleta, fra Petar Milanović Trapo i fra Stipo Kljajić. Nakon mise uslijedila je molitva na grobu oca Antića za proglašenje oca Antića blaženim.  

 

 

Foto: Marko Jurlina

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više