Antićevo 2024. drugi dan trodnevnice
02/03/2024
Antićevo 2024. treći dan trodnevnice
03/03/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Duhovni rad

 

"Kroz ovo sveto vrijeme najviše radite na duhu nutarnje molitve i duhu umiranja samoj sebi i duhu potpunog evanđeoskog siromaštva. Za Vaš duhovni napredak najviše Vam treba, da po ovim duhovnim vrednotama postanete sposobni većih darova, milosti Božjih. Morate budno paziti, da svaki pohod Božji velikodušno primite i zahvalno se okoristite. Ne smeta da Vas smeta slabost fizička. Ne pravite pitanje niti radi množine posala. Za sve će Gospodin dati snage i pomoći i milost."

(usp: AP II/11,2)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više