SVJEDOČANSTVO Čovjek koji je nazočio ekshumaciji fra Ante Antića: “Bili smo impresionirani cjelovitošću i prepoznatljivošću fra Ante!”
17/12/2021
Sretan i blagoslovljen Božić
24/12/2021

Budi tu -trebam te; Projekt za najpotrebitije

 

Dragi naši prijatelji i štovatelji fra Ante Antića u sklopu projekta “Budi tu – Trebam te” kao Udruga partner u suradnji sa Humanitarnom udrugom fra Mladen Hrkać započeli smo s ciklusom podjele paketa higijenskih proizvoda našim potrebitim građanima.

Hvala dobrim i dragim dušama koje su pomogle u transportu i dostavi paketa do vrata naših korisnika. Neka vas prati zagovor fra Ante Antića!

Mir i dobro.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više