Završilo cjelodnevno klanjanje
16/12/2021
Budi tu -trebam te; Projekt za najpotrebitije
23/12/2021

SVJEDOČANSTVO Čovjek koji je nazočio ekshumaciji fra Ante Antića: “Bili smo impresionirani cjelovitošću i prepoznatljivošću fra Ante!”

 

Povodom 51. obljetnice prijenosa tijela časnog sluge Božjega fra Ante Antića s Mirogoja u kriptu crkve Majke Božje Lurdske, donosimo svjedočanstvo Darka Portrade koji je nazočio ekshumaciji tijela fra Ante na zagrebačkom Mirogoju.

Cijelo svjedočanstvo možete pročitati na stranici portala "Hrvatska katolička mreža":

https://hkm.hr/duhovnost/svjedocanstvo-covjek-koji-je-nazocio-ekshumaciji-fra-ante-antica-bili-smo-impresionirani-cjelovitoscu-i-prepoznatljivoscu-fra-ante/

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više