Najava tiskanih knjiga
03/03/2022
Molitva za proglašenje blaženim oca fra Ante Antića
05/03/2022

Budi tu -trebam te; Projekt za najpotrebitije

 

Dragi naši prijatelji i štovatelji fra Ante Antića u sklopu projekta “Budi tu – Trebam te” kao Udruga partner u suradnji sa Humanitarnom udrugom fra Mladen Hrkać započeli smo s četvrtim ciklusom podjele paketa hrane i drugim ciklusom podjele paketa higijenskih proizvoda našim potrebitim građanima. Ovim ciklusima završavamo ovaj projekt. 

Projekt se financira iz Europskog fonda za najpotrebitije FEAD. 

Hvala dobrim i dragim ljudima koji su pomogli u transportu i dostavi paketa do vrata naših korisnika. Neka vas prati zagovor fra Ante Antića!

Mir i dobro!

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više