Antićevo 2022.
23/02/2022
Budi tu -trebam te; Projekt za najpotrebitije
05/03/2022

Najava tiskanih knjiga

 

Tiskano je II. prerađeno izdanje knjige “Tješitelj čudotvorni – Životni put časnoga sluge Božjega fra Ante Antića” autora Živka Kustića. Knjiga sadrži pet poglavlja: I. Odabran; II. Koraci svetosti; III. Učitelj; IV. Služenje u skrovitosti; V. Uranjanje u vječnost. Ovaj životopis časnoga sluge Božjega fra Ante Antića preuređen je i jezično osvježen, tri desetljeća nakon njegovoga prvog izdanja. 

Knjizi nije određena cijena, nego se može dati dobrovoljan prilog. Uz pomoć tih priloga, pripremit ćemo  nova izdanja kojim će nam se još više približiti život i svetost Dobroga oca Antića.

 

Tiskana je i nova knjiga o časnom slugi Božjem fra Anti Antiću

Doc. dr. Ivan Macut i dr. Dinko Aračić napisali su uvodnu studiju i priredili pisma o. fra Ante Antića vjernicima laicima u knjizi pod naslovom „Miljokazi na putu života. Pisma vjernicima laicima“.

Knjiga sadrži 216 stranica. Predgovor za knjigu napisao je provincijal Franjevačke provincije Presvetoga Otkupitelja dr. fra Marko Mrše. Podijeljena je na tri dijela: „Fra Ante Antić – duhovni savjetnik“, „Antićeva pisma vjernicima laicima“ i „Izbor iz Antićevih pisama vjernicima laicima“.

Vrijednost knjige je u tome što sada prvi put imamo javno dostupan izbor iz pisama vjernicima laicima upućenih od fra Ante Antića, a što predstavlja dragocjeni izvor za bolje upoznavanje njegove duhovnosti.

Ova knjiga upotpunjuje niz već objavljenih Antićevih pisama svećenicima (2010.) i redovnicama (2015.)

Cijena knjige je 50 kn.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više