Poticajni tekst o. Ante Antića: Ustrajte u svetoj molitvi
09/03/2023
Završila humanitarna akcija “Zasadi svoju dobrotu” 2023.
13/03/2023

Hodočasnici iz Drniša

 

Danas su našu crkvu posjetili hodočasnici iz Drniša koje je vodio fra Lukica Vojković. Na putu iz Krašića gdje su posjetili spomen sobu bl. A. Stepinca, svratili su u Zagreb kako bi se pomolili na grobu oca Antića. Hodočasnike je primio fra Ivan Maletić koji im je govorio o povijesti naše crkve, a posebno se osvrnuo na mozaik te boravak i djelovanje oca Antića u našoj župi. Na kraju je fra Ivan predvodio molitvu na grobu oca Antića te blagoslovio hodočasnike i njihov povratak kućama.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više