Hodočasnici iz Drniša
12/03/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Hodajte u Isusovoj prisutnosti
16/03/2023

Završila humanitarna akcija "Zasadi svoju dobrotu" 2023.

 

Dragi svi,
jučer smo s našim župnim zajednicama ( Službenici Božji, Franjevački svjetovni red, Frama, Caritas…) završili našu humanitarnu akciju prodaju sadnica "Zasadi svoju dobrotu".
Hvala vam na svakoj kupljenoj sadnici, svakom osmijehu i razgovoru, svakoj pomoći fizičkoj, materijalnoj i molitvenoj. Hvala za ljubav, Bog vas sve blagoslovio i čuvao zagovor oca Antića vaša Humanitarna udruga fra Ante Antić.

 

„Ovaj rad neće ostati nezapažen ne samo u očima Božjim, koji vidi u tajnosti i nagrađuje, nego ni kod drugih, jer nemoguće je dobro sakriti. Uzalud se ljubica krije u draču, njen miris je brzo odaje. Slično se događa i sa dobrim djelima.“

-fra Ante Antić

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više