Završila humanitarna akcija “Zasadi svoju dobrotu” 2023.
13/03/2023
Završilo cjelodnevno klanjanje
16/03/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Hodajte u Isusovoj prisutnosti

 

"Svaki dan nosite svoj križ za Isusom. Svaki dan trudite se da se sebe odričete, sebe nadvladate, sebe zaboravite, o sebi ne govorite, ne hvalite se i ne fantazirate. Budite strpljivi u poslu, radu i dužnosti. Isus je vaš Put, Istina i Život. Hodajte u Njegovoj prisutnosti. Vježbajte Isusove kreposti i živite Njegovim životom. Njega gledajte kao svoj uzor-ideal. To je vaš život."

(usp: AP II/39,1)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više