Poticajni tekst o. Ante Antića: Budite u svetoj volji Božjoj
27/07/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Naša neprestana molitva
30/07/2023

Humanitarna akcija "Kruh svoj s gladnim dijeli"

 

Po uzoru na o. Antića želimo pomagati onima koji su u potrebi. Stoga smo se odlučili pokrenuti Humanitarnu akciju „Kruh svoj s gladnim dijeli“. Cilj nam je prikupiti donacije kojima bi kupili i osigurali kruh svagdanji za one koji ga nisu u mogućnosti kupiti.

Ovom humanitarnom akcijom razveselimo srca onih koji su gladni kruha, a još više ljubavi. Ovu akciju organizirali smo u suradnji s pekarnicom Bekeraj, Tuškanova 22 u Zagrebu.

Na plakatu pogledajte kako vi možete pomoći. Od srca vam zahvaljujemo na dobroti i pomoći! 💗 

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više