Humanitarna akcija “Kruh svoj s gladnim dijeli”
28/07/2023
Humanitarna akcija “Kruh svoj s gladnim dijeli”
01/08/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Naša neprestana molitva

 

"Ljubimo naše najveće i jedino Dobro. Neka ispunja naša srca, duše i tijelo, da u nama bude sve sveto, čisto, neokaljano, božansko. Da Presveto Trojstvo u nama nađe svoju milinu, da u nama sve bude po Njegovoj svetoj volji. To neka bude trajna, neprestana naša molitva. Ako Vas pohađa mukom, trpljenjem, znak je da On hoće Vašu dušu pripraviti na posebne svoje milosti. Budite spremni u svemu odgovoriti Njegovu vodstvu."

(usp: AP II/6,14)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više