Kreće novi lanac posta i molitve
07/11/2021
Izašao novi broj glasila “Dobri Otac Antić”
10/11/2021

Humanitarna akcija „Jedna ruža za jedan kruh siromaha”

 

Prema želji Svetoga Oca Franje, već petu godinu za redom, na 33. nedjelju kroz godinu, obilježava se Svjetski dan siromaha, koji je ove godine 14. studenoga. Osim toga, 17. studenoga slavi se blagdan sv. Elizabete Ugarske, zaštitnice Franjevačkog svjetovnog reda (OFS) i Franjevačke mladeži (Frama), koja je na poseban način zaštitnica siromašnih i zaboravljenih. U tu svrhu, naša Humanitarna udruga fra Ante Antić organizira akciju prodaje ruža „Jedna ruža za jedan kruh siromaha”.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više