Završio Antićev četvrtak
05/11/2021
Humanitarna akcija „Jedna ruža za jedan kruh siromaha”
08/11/2021

Kreće novi lanac posta i molitve

7.-15. studenog 2021.

 

Pokrećemo novi lanac posta i molitve kao pripravu za cjelodnevno klanjanje koje će se održavati svakog 16. u mjesecu u crkvi Majke Božje Lurdske u Zagrebu sa nakanom proglašenja blaženim fra Ante Antića. Datum 16. u mjesecu izabrali smo u spomen fra Antinog rođenja 16. travnja 1893.

Priključite nam se u devetnici:
1. post - jedan dan
2. molitva za proglašenje blaženim sluge Božjega fra Ante Antića (svaki dan)
3. Jedna od molitava po vašem izboru, krunica B.D. Marije, Zlatna krunica, Krunica Božjem milosrđu i sl. (svaki dan)
4. Sveta misa - u koliko ste u mogućnosti
5. Djelo milosrđa

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više