Donacija preko Bonum Hrvatska aplikacije
07/06/2022
Prikupljanje odjeće za obitelj u potrebi
09/06/2022

Kasice za donaciju

 

Kako bi ljudima doniranje Udruzi bilo što dostupnije, nakon natječaja Hrvatske pošte, postavljene su kasice za donaciju.
Kasice se nalaze u 10 poštanskih ureda Hrvatske pošte i u poslovnicama Fine u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Osijeku, Čakovcu, Karlovcu, Koprivnici, Kutini, Sisku, Varaždinu, Zaboku, Gospiću, Puli, Dubrovniku, Šibeniku, Zadru, Našicama, Požegi, Slavonskom Brodu, Vinkovcima i Vukovaru.
Od svibnja 2022. na kasicama se nalaze i QR kodovi aplikacije Bonum te se na taj način olakšavaju i moderniziraju mogućnosti doniranja.

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više