Pokrećemo novi LANAC POSTA I MOLITVE
06/06/2022
Donacija preko Bonum Hrvatska aplikacije
07/06/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića

 

Ništa nam u životu nije tako potrebno kao neprestani izljevi milosti i darova Duha Svetoga. Naš život kolikogod mi nastojali isprepleten je mnogim poteškoćama, napastima, kušnjama i nevoljama svake vrsti, tako da nam je nemoguće sve to izbjegnuti, dobro se snaći i duhovno napredovati bez posebne milosti i pomoći Duha Svetoga. Zato budite pobožni Duhu Svetomu i svaki dan molite Ga da upoznate samog/samu sebe i da uoznate Gospodina. U toj vježbi svaki dan napredujte. To vam dajem za vježbanje i to vam preporučujem da nigda ne zaboravite tu vježbu. (usp: AP II/38,13)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više