LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. prosinca 2023.
07/12/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Druga nedjelja došašća
10/12/2023

Molitva na grobu oca Antića - prvi četvrtak - prosinac 2023.

 

Sinoć, na prvi četvrtak u ovom mjesecu proslavili smo Antićev dan i slavili misu sa nakanom za njegovo proglašenje blaženim. Svetu misu i molitvu na grobu sluge Božjega fra Ante Antića predslavio je vicepostulator fra Ante Crnčević u koncelebraciji sa fra Stipom Klajićem i fra Antom Bešlićem. U molitvi smo predali sve vaše nakane Gospodinu zagovorom Oca Antića.  

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više