Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -prosinac 2023.
08/12/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Djetić Isus – naše sve
14/12/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Druga nedjelja došašća

 

"U svetom Utjelovljenju najviše se je pokazala ljubav, poništenje - poniženje i žrtva Božja. Ove tri istine mi ćemo kroz ovo sveto adventsko vrijeme razmatrati i češće se sjetiti u svetoj molitvi, pri radu i preko dana, i češće ćemo reći bilo uzdahom bilo riječju: Dragi Djetiću Isuse, udijeli mi svoju ljubav, poniznost i žrtvu, da Ti vratim ljubav za ljubav."

(usp: AP II/14,2)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više