Poticajni tekst o. Ante Antića: Druga nedjelja došašća
10/12/2023
Obljetnica prijenosa tijela o. Antića 2023.
14/12/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Djetić Isus - naše sve

 

"Djetić Isus bio vaše sve! Dao vam svoju nebesku ljubav koja će vas očistiti od samoljublja i svake navezanosti. Udijelio vam svoju nebesku mudrost da u Njegovu Duhu znate sve stvari prosuđivati i prema Njegovu primjeru vladati se. Često sebi recite: Kako bi se Isus ponašao na mojem mjestu! Isus neka je središte vaših misli, htijenja, osjećaja, riječi i djela!"

(usp: AP II/38,1)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više