Održana prva molitvena večer za “Antićev četvrtak”
08/01/2021
Svjedočanstvo po zagovoru oca Antića
13/01/2021

Molitva sluge Božjeg fra Ante Antića: Ne boj se, dobra dušo!

 

"Blago tebi, ispuniš li i ovdje volju Božju, koja te želi ovom najosjetljivijom kušnjom pohoditi, očistiti i najviše usavršiti. Pođi za Gospodinom kud god te povede. On je Bog, ima riječi života vječnoga! Slušaj ga jednostavno, vjerom koja se jedino na Nj oslanja", napisao je u svojim molitvama sluga Božji otac fra Ante Antić.

U nastavku pročitajte cijeli članak koji  se nalazi na stranici Hrvatske katoličke mreže

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više