Poticajni tekst o. Ante Antića: Obnovimo se u Duhu Svetomu (Duhovi)
19/05/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ižarivati Gospodina
23/05/2024

Posjet pohoditelja iz Rima s. Noemi Paole Riccardi i fra Pedra Zithe

U posjet su nam došli međunarodni bratski i pastoralni pohoditelji Franjevačkoga svjetovnog reda s. Noemi Paola Riccardi, članica međunarodnog vijeća OFS-a i fra Pedro Zitha, OFM, generalni duhovni asistent OFS-a.
U pratnji Hrvatske nacionalne ministre OFS-a s. Marte Radoš, s. Suzane Fiorenini, nacionalne doministre i b. Joze Milića, nacionalnog povjerenika za Framu.
Naš vicepostulator fra Ante Crnčević i mjesni duhovni asistent OFS-a fra Petar Milanović Trapo proveli su goste kroz naše svetište gdje smo se zajedno pomolili u kapeli Presvetog Oltarskog Sakramenta i na grobu oca Antića.
Predsjednik humanitarne udruge fra Ante Antić, Stjepan Kelčić prikazao im je rad udruge i pokazao naše prostorije.
Sveti naš oče Franjo, hvala ti što si nas okupio u franjevačkoj radosti bratstva.