LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. prosinca 2022.
06/12/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Spoznati Gospodina
11/12/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Bezgrješno začeće bl. Djevice Marije

 

 

„Zahvalimo Presvetomu Trojstvu na najljepšoj milosti, kojom je odlikovalo našu nebesku Majku. Molimo Je, da i mi budemo dionici ove Njezine odlike, nasljedujući je u čistoći srca i u savršenoj ljubavi prema Bogu i bližnjemu. Pogled na našu Bezgrešnu Majku neka nas jača u ovim teškim kušnjama, koje proživljujemo. Ona je pobijedila sotonu, grijeh i sva krivovjerstva. Ona će pobijediti i današnje bezbožtvo. Uvijek se držimo Nje kao svoje Majke; častimo Je svetim životom i sv. Krunicom. S Njom se molimo za se, za svoj narod, za obraćenje grešnika. Širimo Njezinu slavu i nastojmo da je svi ljube.“

(usp: Pisma laicima; 0190)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više