Poticajni tekst o. Ante Antića: Bezgrješno začeće bl. Djevice Marije
08/12/2022
52. obljetnica prijenosa tijela fra Ante Antića
14/12/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Spoznati Gospodina

 

"Ne možemo po sebi ništa u duhovnom životu, a posebno ne možemo napredovati u spoznanju Gospodina Boga, ako nam to on ne udjeli. Zato vjerno , velikodušno slijedite svoj duhovni put, da zaslužite sve više, savršenije upoznati neizmjerno Veličanstvo. Na ovom putu najviše ćete napredovati svetom poniznošću, jednostavnošću, odricanjem, ljubavlju."

(usp: AP II/1,2)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više