Poticajni tekst o. Ante Antića: Oprostiti izgubljenom sinu
11/09/2022
Poziv profesorima i studentima – instrukcije
16/09/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Blažena Djevica Marija Žalosna

 

Češće se sjedinite sv. mukom Isusovom i žalostima presv. Majke. S njima sjedinjujte Vaše osobne i domaće križe i trpljenja i križ će postat lakši i ugodniji. Nikada ne smijete kloniti duhom pa došlo na Vas ne znam kakve nezgode. Uvijek u svemu budite sjedinjene sv. voljom Božjom. Gledajte na sve očima sv. vjere i mir nebeski vladat će u Vašim dušama. Štogod na Vas Gospodin pošalje ili pripusti primite onako kako je On sve primio iz ruke svoga Oca nebeskoga.”

(usp: Pisma laicima; Zagreb, 2-IV-41.)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više