Donacija preko Bonum Hrvatska aplikacije
09/09/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Blažena Djevica Marija Žalosna
14/09/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Oprostiti izgubljenom sinu

 

Svačiji pad mora se kosnuti i mora duboko dirnuti i ožalostiti pravo kršćansko srce (...) To silno djeluje i meće dušu na veliku kušnju. Neka su to strašni časovi i jako bole, ponizimo se pred nedokučivim osnovama Božjim i pred neshvatljivim tajnama ljudskog srca. Molimo i molimo, da Gospodin oprosti, da se smiluje, da obrati i dovede opet na pravi put zalutalu ovcu, izgubljenog sina, palog svoga slugu.”

(usp: Pisma laicima; Makarska, 5-V-46.) 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više