LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. rujna 2022.
06/09/2022
Donacija preko Bonum Hrvatska aplikacije
09/09/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Naša nebeska majka

 

Pogled na našu Bezgrešnu Majku neka nas jača u ovim teškim kušnjama, koje proživljujemo. Ona je pobjedila sotonu, grijeh i sva krivovjerstva. Ona će pobijediti i današnje bezboštvo. Uvijek se držimo Nje kao svoje Majke; častimo Je svetim životom i sv. Krunicom. S Njom se molimo za se, za svoj narod, za obraćenje grešnika. Širimo Njezinu slavu i nastojmo da je svi ljube.”

(usp: Pisma laicima; Makarska, I-XII-1943.) 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više