Poticajni tekst o. Ante Antića: Duhovne suše
21/07/2022
XXVII. Hod Franjevačke mladeži – 1. dan
24/07/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Božje milosti

 

Ponizujte se i zahvaljujte dragom Bogu na svemu što Vam udijeli. (...) što Gospodin udijeli na sv. molitvi ili u raznim prigodama sve primajte u duhu poniznosti i zahvalnosti i ljubavi. Okrijepljeni i prosvijetljeni s pohodima milosti učvrstite se: za savjesno i savršeno vršenje svoje dnevne dužnosti; za velikodušna snalaženja u raznim prigodama; za vjerno sudjelovanje s milošću; za strpljivo nošenje svoga križa; za ljubezno, plemenito i ponizno vladanje prema bližnjemu; za sačuvanje sabranosti i prisutnosti Božje (...)”

(usp: Pisma laicima; /0052/ Makarska, 5-IX-46.)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više