Poticajni tekst o. Ante Antića: Bezgrješno srce Blažene Djevice Marije
17/06/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Držimo se Krista i Njegove svete Crkve
29/06/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Budite duša od molitve

 

"Koliko možete budite duša od molitve, rada i nutarnjega solidnoga duhovnog života. Na sebi duhovno radite u ovom pravcu: Pred Gospodinom uvijek ponizni, poslušni na svaki glas milosti i vjerni na svaku dužnost. Velikodušni i spremni na svaki križ, koji Gospodin na Vas pošalje. Kad god osjetite križ odmah se podložite svetoj volji Božjoj i sjedinite se s Gospodinom kao Isus govoreći: Ne moja volja, nego Tvoja volja neka bude, Gospodine!"

(usp: AP II/22,1)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više