Poticajni tekst o. Ante Antića: Budite duša od molitve
22/06/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Svaki dan poći za Isusom
02/07/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Držimo se Krista i Njegove svete Crkve

 

„U časovima koje proživljavamo sačuvajte prisutnost duha, mir i veliko pouzdanje u Gospodina Boga. On je naš dobri otac koji svime ravna i upravlja. Bez Njegove svete volje ništa se ne događa. Molimo za naš narod. Trpimo i uzdajmo se. Tješimo žalosne i ucviljene. Podižimo slabe i malodušne. Čvrsto se držimo Isusa i Njegove svete Crkve koju ni vrata paklena neće nadvladati.”

(usp: AP I/49, 11)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više