Pomoć potrebitima
10/07/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Plodovi Božji
16/07/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Budite mir, dijelite mir

 

„Svako Vaše djelo, riječ, misao neka bude odraz, plod pravih, savršenih kreposti, koje sjaje na Božanskom Srcu Isusovu. Plod ovoga jedinstva s dragim Bogom, kojim Vas je Gospodin obdario, jest ona duboka sabranost, koja se na Vama opaža, onaj duboki mir, koga uživate, a i drugi to zapažaju na Vama, neko sveto smirenje u Bogu to Vas napunja tihoćom, jednostavnošću i nekim gospodstvom nad samom sobom i nad prilikama u kojima se nalazite.“

(usp: AP II/11,1)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više