Poticajni tekst o. Ante Antića: Sjedinjeni s Bogom u Isusu
25/05/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Svjetlo vjere
01/06/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Budite pobožni Duhu Svetomu

 

"Ništa nam u životu nije tako potrebno kao neprestani izljevi milosti i darova Duha Svetoga. Naš život koliko god mi nastojali isprepleten je mnogim poteškoćama, napastima, kušnjama i nevoljama svake vrsti, tako da nam je nemoguće sve to izbjegnuti, dobro se snaći i duhovno napredovati, bez posebne milosti i pomoći Duha Svetoga. Zato budite pobožni Duhu Svetomu i svaki dan molite Ga da upoznate samog/samu sebe i da upoznate Gospodina. U toj vježbi svaki dan napredujte."

 (usp: AP II/38,13)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više