Poticajni tekst o. Ante Antića: Vjerujte u Očevu ljubav
21/05/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Budite pobožni Duhu Svetomu (Duhovi)
28/05/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Sjedinjeni s Bogom u Isusu

 

"U ovom jedinstvu s Isusom, s Bogom Ocem sastoji se sva sreća, blaženstvo, veličina Isusova. Tako i vi imate se svagdje snaći, ostati i biti sjedinjeni s Bogom u Isusu Kristu. Došle muke, napasti, borbe, kušnje, protivnosti svake vrsti, vi kraj svega toga budite i ostanite srcem svojim, voljom svojom, odlukom svojom, pogledom duše uvijek u Bogu."

(usp: AP/II,6)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više