Poticajni tekst o. Ante Antića: On je s Vama (Uzašašće Gospodinovo)
18/05/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Sjedinjeni s Bogom u Isusu
25/05/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Vjerujte u Očevu ljubav

"Isuse moj, ja vjerujem Tvojoj ljubavi prema meni! Dobri Bog je moj otac. On me ljubi i On sve radi da Ga ljubim i da se spasim. On me ljubi kao svoje dijete koga je On stvorio na svoju sliku i za mene je predao Svoga predragog Sina samo da se ja spasim i živem i da postignem život vječni. Što ću ja uzvratiti Bogu dragom za sve ono što je On za me učinio i što neprestano radi? Ljubiću Ga tako da ću nastojati u svemu vršit Njegovu volju."

(usp: Pisma laicima, Zagreb, 24-III-63.)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više