Poticajni tekst o. Ante Antića: Izvor ljubavi i radosti
11/05/2023
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje oca Antića blaženim 16.5.2023.
15/05/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Duhovna hrana

„Po sebi smo slabi, a po milosti, po Božjoj ljubavi postajemo jaki. Hranite se ljubavlju Božjom, svetom voljom Božjom, promatranjem života Isusova, Marijina, zapovijedima Božjim, dubljim i savršenijim spoznavanjem svetoga pravila, svojih dužnosti, prisutnošću Božjom i čvrstom odlukom, željom, glađu, žeđu za svetošću. Ovim se hranite, u svemu rastite, napredujte i usavršujte se.“

(usp: AP II/40,5)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više