Poticajni tekst o. Ante Antića: Naš Put, Istina i Život
07/05/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Duhovna hrana
14/05/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Izvor ljubavi i radosti

"Vi gledajte na ljubav, na svetu volju Božju i više nastojte do sjedinjenja s dragim Bogom, oko čiste, jednostavne vjere, koje se držite i u njoj hodajte. Ako se vaši osjećaji promijene i vi doživite drugo, protivno, jednako gledajte na Boga, na Njegovu svetu volju držite se čiste i jednostavne vjere. Od ovih osjetljivih osjećaja budite sasvim odcijepljeni i pogled dignite na izvor od koga sve dolazi – na dragog Boga."

(usp: AP II/1,2)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više