LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. svibnja 2024.
06/05/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: I u radosti i u žalosti s Gospodinom
12/05/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Gospodinova nazočnost u nama (Uzašašće Gospodinovo)

"Gospodin Vam daje osjetiti i svoju nazočnost u sebi. Na tom daru predano mu zahvalite i tako se vladajte i vjerno sudjelujte sa milošću, sa svakidanjim dužnostima, da budete dostojni toga dara stalno i postojano i zaslužiti s time veće darove i milosti Božje.
Ljubite Nebesku Majku i budite njezino dobro dijete."

(usp: AP II/32,1)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više