Održana duhovna obnova Humanitarne udruge fra Ante Antić i župnog Caritasa
20/03/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: NEDJELJA MUKE GOSPODNJE (CVJETNICA)
24/03/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Iz ljubavi prema Isusu

„Kroz ovo sv. korizmeno vrijeme sjećajte se muke Isusove i žalosti neb. Majke. Sve teškoće ustrpljivo podnesite. Sve što se u Vama digne, pojavi i hoće da Vas smeta, molim Vas, ne dajte se pometati, sjetite se Isusa, koji se u svemu podlaže volji Oca nebeskoga i u svemu sluša. Tako i Vi ponizite se, ustrpite se i slušajte iz ljubavi prema Isusu i osjetit ćete mir. Ne gledajte drugoga već slijedite svoj put vjerujući, da s time vršite sv. volju Božju i Bogu služite. U svemu budite razboriti, fini, skromni i vrlo ustrpljivi i uslužni svakom.“

(usp: Pisma laicima, Zagreb, 12-III-47.)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više