Poticajni tekst o. Ante Antića: Put kojim se Gospodin proslavlja
17/03/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Iz ljubavi prema Isusu
21/03/2024

Održana duhovna obnova prijatelja, volontera i korisnika Humanitarne udruge fra Ante Antić i korisnika i volontera župnog Caritasa.

 

Jučer je u crkvi Majke Božje Lurdske u kapeli Presvetog sakramenta održana duhovna obnova za prijatelje, korisnike i volontere  Humanitarne udruge fra Ante Antić i korisnike i volontere župnog Caritasa. Duhovnu obnovu uz nagovor i klanjanje vodio je fra Ivan Maletić. Kroz nagovor smo prošli ispit savjesti koji nas je potaknuo da se u Duhu pripremimo za ispovijed kako bismo spremno dočekali Uskrs. 

U molitvi smo predali sve vaše nakane Gospodinu zagovorom Oca Antića.  

 

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više