Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim 16.3.2024.
16/03/2024
Održana duhovna obnova Humanitarne udruge fra Ante Antić i župnog Caritasa
20/03/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Put kojim se Gospodin proslavlja

"To je pravi put duhovnog života, pobjeda sebe, tijela, svijeta. To je put kojim se Gospodin proslavlja i Njegova se muka u nama obnavlja. Ne klonite duhom. Velikodušno, spremno uzmite svoj križ. Primite kalež iz ruke Nebeskoga Oca i ispijte ga onako kako ga je primio i ispio naš Spasitelj, naš Učitelj, naš Vođa."

(usp: AP II/40,7)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više