Poticajni tekst o. Ante Antića: Pohod Božji
07/04/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Kristov mir
14/04/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Križ u perspektivi života vječnoga

 

"Svaki Vaš dan neka prođe, neka ga proživite životom molitve, rada i kao žrtva na križu. Najvišu važnost dajte križu, žrtvi. Križ shvatite u perspektivi uskrsnuća, u perspektivi vječnoga života, u perspektivi sjedinjenja s dragim Bogom. U svemu Vašem djelovanju i životu najveću važnost dajte križu noseći ga za Gospodinom. Tu se pokazuje, vidi naša ljubav i jedinstvo s Bogom."

(usp: AP II/11,5)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više