Poticajni tekst o. Ante Antića: Križ u perspektivi života vječnoga
11/04/2024
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim 16.4.2024.
16/04/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Kristov mir

 

“U Gospodinu Vas molim nastojte nepokolebivi u potpunoj, jednostavnoj, živoj vjeri, u stalnom i čvrstom ufanju, u savršenoj ljubavi prema Bož. Zaručniku. Sve brige bacite na Nj i velikodušno Mu sačuvajte svu, cjelovitu vjernost i predanje. Zapovijedam Vam, da prezrete svaku napast, sumnju, dvojbu, koja hoće da ruši Vaš mir, pouzdanje i predanje.”

(usp: Pisma laicima, Zagreb, 11-XI-47.)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više