Poticajni tekst o. Ante Antića: Kristov mir
14/04/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Kruh života
18/04/2024

Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim

 

Dragi prijatelji i štovatelji fra Ante Antića,  danas 16. travnja je cjelodnevno klanjanje (8:30 - 18:30h)  u našoj kapeli Presvetog Oltarskog Sakramenta u sklopu devetnice posta i molitve za proglašenje fra Ante Antića blaženim i svetim. Pridružite nam se u molitvi. 

Danas na poseban način molimo i za dar života časnog sluge Božjega fra Ante Antića koji je rođen na današnji dan prije 131 godinu. 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više