Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim – donijeli smo pred Gospodina i sve vaše nakane.
16/10/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Predajte se Gospodinu
22/10/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Moramo rasti u krepostima

 

"Ljubav Božja proizlazi iz milosti Božje. S milošću ste primili i vjeru, ufanje i ljubav i kreposti stožerne i darove Duha Svetoga. Ovo blago označuje duhovni život. Dužni smo u sebi ovo blago povećavati, usavršavati i obogaćivati se. To će reći: moramo rasti u krepostima, moramo živjeti po milosti, moramo postajati sve sličniji Isusu."

(usp: AP II/2,5)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više