Poticajni tekst o. Ante Antića: Moramo rasti u krepostima
19/10/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Oganj koji grije i svijetli
26/10/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Predajte se Gospodinu

 

„Svaki dan molim za Vas, da Vas dragi Bog učini po svom Srcu i dade Vam čistu ispravnu savjest, bistru pronicavu pamet, odlučnu i postojanu volju, plemenito i velikodušno srce, uravnoteženi, skladni, dobri temperament, izgrađeni i čvrsti karakter. Duh Sveti dao Vam pravilno i zdravo razumijevanje duhovnoga života, nutarnje prosvjetljenje svih Vaših dužnosti i svetu ustrajnost do kraja. Predajte se Gospodinu.”
(usp: AP II/15,9)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više