Poticajni tekst o. Ante Antića: Predajte se Gospodinu
22/10/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Isuse, nauči nas ljubiti
29/10/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Oganj koji grije i svijetli

 

„Uvijek budi plemenit i velikodušan. Onu svetu iskru, koju duboko u svojoj nutrini nosiš neka se rasplamsa u veliki i silni oganj koji će i druge zapaliti, grijati i svijetliti im! Ne boj se trpljenja. To je sastavni dio nas, naše kreposti, naše dobrote, savršenosti, svetosti. Samo se ne daj smesti od neprilika koje Te susretaju i napadnu.“

(usp: AP I/28, 5)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više